Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Beykoz Belediyesi’nin AB Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ne katılan 22 personele sertifikaları verildi.

Personele yönelik verilen eğitimle AB uyum süreci çerçevesinde gelişen Dünya koşulları ve küresel imkanlar hakkında katılımcıların bilgi sahibi olmaları,  Türkiye-AB Katılım Öncesi Mali İşbirliği Süreci ile bu sürecin beraberinde getirdiği proje finansman imkanları ve Kalkınma Ajanslarına yönelik finans ve proje imkanlarının tanıtılması hedeflendi.

AB proje uzmanları tarafından verilen eğitimde ayıca proje hazırlama, uygulama, izleme ve değerlendirme faaliyetlerinin kalitesini arttırmak ve özellikle de katılımcıların bu süreçlerde aktif olarak yer almaları amaçlandı.  

Bu doğrultuda katılımcılara Merkezi Finans ve İhale Birimi nezdindeki çağrılar ile özellikle Kalkınma Ajansları ve bunlarla birlikte diğer proje formlarının hazırlanması, doldurulması ve proje uygulamalarına yönelik beceri kazandırıldı.

Eğitimi başarıyla tamamlayan 22 personele sertifikaları Başkan Yardımcısı Salim Öztürk tarafından takdim edildi.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimine katılan belediye personelini kutlayan Salim Öztürk,  ilçemize ve belediyemize faydalı hizmetler üretmeye vesile olacak AB imkanlarının kazandırılması noktasında projeler geliştirilmesini temenni etti.

Başkan Yardımcısı Salim Öztürk personele tek tek sertifikalarını takdim etti.